Auriga International


Cennik Auriga International

www.auriga-int.com


Auriga Ecla - Cell duo - zestaw na celullit
Ecla-Cell duo to kompozycja dwóch preparatów: emulsji drenującej i kremu wyszczuplającego. Bogata receptura opiera się na zastosowaniu składników działających bezpośrednio na komórki tłuszczowe, wspomagających drenaż, poprawiają.cych mikrokrążenie i przepływ w naczyniach.
Efektem stosowania jest poprawa napięcia skóry i zapoczątkowanie efektu wyszczuplającego. W badaniach naukowych udowodniono, że po kilku tygodniach stosowania uzyskujemy widoczną redukcję efektu tzw. "pomarańczowej skórki", obserwujemy lepsze napięcie i wygładzenie skóry oraz wyszczuplenie partii ciała poddanych terapii Ecla-Cell duo. Optymalny efekt redukujący "pomarańczową skórkę" otrzymamy przy jednoczesnym zachowa.niu właściwej diety i aktywności fizycznej.  
Opak. emulsja (spray)-100 ml, krem -100 ml  więcej >>>

Auriga Si-Nails - kapsułki doustne
Doustna kuracja, dzięki której paznokcie będą piękne i zdrowe. Optymalnie dobrane składniki pozwalają na odbudowę płytki paznokcia, która narażona jest na codzienne uszkodzenia: detergenty, niewłaściwa dieta, odchudzanie, infekcje bakteryjne i grzybicze. Ami.nokwasy, wyciąg ze skrzypu bogaty w organiczną siarkę, witaminy z grupy B, związki mineralne dostarczane w kapsułkach Si-Nails uzupełniają najbardziej istotne dla zdrowego wzrostu paznokcia składniki. Si-Nails kapsułki stosujemy w przypadku łamliwych, rozdwajających się, nierówno zabar.wionych oraz uszkodzonych paznokci.  
Opak. 30 kapsułek  

Auriga Si-Nails-Si
- Si-Nails-Si to żel do pielęgnacji paznokci. Bogata receptura żelu opiera się na koncepcji dostarczenia składników aktywnych: krzemu i związków bogatych w siarkę. Umożliwiają one pełną odbudowę struktury płytki paznokcia.
Si-Nails-Si stosujemy w przypadku różnych uszkodzeń paznokci, wynikających np. z grzybicy paznokci, infekcji bakteryjnych, z kontaktu z detergentami, niewłaściwej diety. Żel jest też niezastąpiony w przypadku kruchych i łamliwych paznokci z odwarstwiającą się płytką.

Wskazania:

  choroby paznokci:
 • rozszczepienie paznokcia;
 • podłużne wyżłobienia
 • w płytce paznokcia;
 • kruche i łamliwe paznokcie;
 • mechaniczne uszkodzenia paznokcia;
 • zabezpieczenie płytki paznokcia (woda, detergenty);
 • okres infekcji grzybiczej;
 • regulacja wzrostu paznokcia.
Rezultatem stosowania Si-Nails-Si są piękne, zdrowe paznokcie.
Stosowanie: pokryć cienką warstwą lakieru ptytkę paznokcia lx dziennie przez trzy dni bez zmywania warstw. Przed nałożeniem kolejnej warstwy zmyć paznokcie preparatem bez acetonu. Stosować co najmniej 2 miesiące. Kolorowy lakier do paznokci stosować na warstwę Si-Nails-Si.
Opak. 12 ml.

Auriga Auriderm XO Gel - nowa formuła - działa 2 x szybciej
- zawiera aż 2% witaminy K w nowej formułe metabolitu. Aktywny metabolit witaminy K jest substancja litofilną. Jest bardziej aktywny niż czysta postać witaminy K. Działa szybciej i ma lepszą tolerancję skórną Aby zwiększyć skuteczność preparatu Auriderm XO Laboratorium Auriga wykorzystało nowoczesną technologię nanosomów.
Aktywny metabolit witaminy K uszczelnia naczynia krwionośne, zmniejsza nadmierne krwawienie z uszkodzonego naczynia, działa przeciwobrzękowo oraz zapobiega powstawaniu siniaków. Natomiast dodatek witamin C i E daje efekt antyoksydacyjny i wzmacnia lecznicze działanie witaminy K. Skutecznośç preparatu Auriderm OX została potwierdzona klinicznie.
Wskazania: jako preparat zmniejszający rumień, likwidujący zmiany pourazowe (siniaki) oraz zaczerwienienia. po zabiegach zamykania naczyń (skleroterapii), po zabiegach laserowych, po zabiegach estetycznych np. wypełniania zmarszczek, po zabiegach chirurgii plastycznej.
Profilaktyka jako: terapia wzmacniająca ścianki naczyń krwionośnych cery naczyniowej.
Formuła nanosomów (swoistych cząsteczek tłuszczu) sprawia, iż witamina K zawarta w Auriderm posiada maksymalną wchłanialność, a tym samym optymalne działanie. 
Opak. 30 ml, 75 ml.   więcej >>>>

Auriga Chiroxy krem
- Kremem z aktywnym tlenem, poprawiającym dotlenienie komórek skóry oraz jej elastyczność. Cząsteczki tlenu zamknięte są w specjalnych nośnikach - nanosomach. Taki "zapas" tlenu w komórkach sprawia, iż po zabiegach chirurgii estetycznej regeneracja skóry przebiega zdecydowanie szybciej. Preparat należy stosować w sytuacjach, kiedy dochodzi do uszkodzenia skóry, przed i po zabiegach chirurgii plastycznej aby zapewnić szybszą regenerację skóry. Szczególną korzyść z zastosowania tego preparatu odniosą palacze i diabetycy, u których może dojść do komplikacji w czasie zabiegów z powodu spowolnienia procesów odnowy komórek.
Krem Chiroxy może być również stosowany przez osoby z zaburzonym krążeniem w kończynach dolnych.
Stosowanie: 2x dziennie na czystą skórę, ewentualnie 15-20 dni przed planowanym zabiegiem.
Opak. tubka 50 ml.

Auriga Flavonex krem
- Pielęgnacja odmładzająca. Już w okresie przedmenopauzalnym możemy przygotować skórę na zmiany hormonalne okresu menopauzy: spadek poziomu estrogenów, zwiotczenie i utratę gęstości skóry, spadek kolagenu i elastyny. Ten cel osiągniemy stosując krem Flavonex, którego receptura została opracowana na podstawie najnowocześniejszych badań i technologii naukowych udowadniających, że izofla-wony sojowe "naśladują" żeńskie hormony -estrogeny. Flavonex jest preparatem bogatym w izoflawony sojowe, co zapewnia doskonałe działanie profilaktyczne a w efekcie dłuższą młodość naszej skórze.
Stosowanie: 2x dziennie na twarz, szyję, dekolt, biust, ramiona.
Opak. tubka 50 ml.

Auriga Flavonex - tabletki doustne
- abletki Flavonex zawierają 40 mg izoflawonów sojowych uzyskiwanych z 100% naturalnych nasion soi.
Wskazania:
Uzupełnienie diety dla kobiet w okresie przed i menopauzalnym. Zapobiegawczo w celu zachowania elastyczności skóry, złagodzenia objawów towarzyszących menopauzie.
Sposób działania:
Izoflawonoidy pozyskane z nasion soi ( genisteina i daidzeina) mają udowodniony korzystny wpływ na takie objawy menopauzy jak: spadek gęstości kości, uderzenia gorąca, poty nocne, starzenie i spadek elastyczności skóry.
Rezultaty:
Poprawa gęstości i elastyczności skóry, ograniczenie uderzeń gorąca, utraty gęstości kości, niestabilności emocjonalnej.
Stosowanie:
2 tabletki dziennie: rano i wieczorem
Opak. 60 tabletek

Auriga Flavo-C krem
Wskazania:
Przeciwzmarszczkowy krem nawilżający dla skóry suchej, normalnej i mieszanej do codziennego stosowania. Uzupełnienie kuracji serum Flavo-C.
Sposób działania:
Poprawia nawilżenie i elastyczność skóry dzięki zastosowaniu aktywnych czynników nawilżających i witaminy C. Stymuluje syntezę kolagenu, zabezpiecza skórę przed czynnikami środowiska. Najlepsze efekty daje stosowanie kremu Flavo-C łącznie z serum Flavo-C.
Rezultaty:
Redukuje objawy starzenia się skóry: zmarszczki, nierówny koloryt skóry, poprawia elastyczność, wygładza, wzmacnia barierę naskórkową.
Stosowanie:
Rano i/lub wieczorem w zależności od kondycji skóry. Uzupełniająco z serum Flavo-C, 5-10 min. po aplikacji serum.
Opak. 30 ml.

Auriga Flavo-C serum 8% Vit.C - zawiera witaminę C w połączeniu z wyciągiem z miłorzębu japońskiego. Preparat został tak skomponowany, aby zawarta w nim witamina C miała jak największą moc antywolnorodnikową, rozjaśniającą oraz wspomagającą odbudowę komórkową skóry. Gingko biloba (miłorząb japoński) stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, dzięki którym skóra staje się gładsza i jędrniejsza. Witamina C zawarta w Flawo-C nie utlenia się jest rozpuszczalna w tłuszczach, co gwarantuje jej stabilność i maksymalną wchłanialność przez cały okres stosowania. Skuteczność Flavo-C została potwierdzona badaniami klinicznymi na Uniwersytecie w Brukseli.
Stosować rano i wieczorem, polecany pod makijaż.
Skład: witamina C 8%, miłorząb japoński 30%, pH 3,1.
Opak. 15 ml

Auriga Flavo C Flash 8% Vit.C - ampułki jest doskonałym uzupełnieniem serum Flavo C. Produkt jest szczególnie polecany na specjalne okazje, na okolice oczu, wygładza drobne linie i zmarszczki, zapewnia lifting na kilka godzin. Można go również stosować od czasu do czasu na noc jako maskę na całą twarz, na to należy położyć krem nawilżający.
Preparat Flavo C Flash stosuje się na oczyszczoną skórę pod krem nawilżający. Makijaż można wykonać po wchłonięciu się Flavo C Flash i kremu nawilżającego. Po otworzeniu ampułki preparat należy zużyć w ciągu 4 tygodni.
Skład: water, serum albumin, denaturized alcohol, L-ascorbic acid, octoxynol 11, Ginkgo biloba, polysorbate 20, P.V.P., imidazolidinyl urea, perfume.
Opak. 2 amp. x 3 ml

Auriga Flavo C Forte 15% Vit.C

Wskazania:

 • wokół ust - "zmarszczki palaczy"
 • w kącikach oczu
 • na czole - "lwia zmarszczka" .

  Składniki aktywne: L-ascorbic acid 15%, Ginkgo biloba.

  Opak. 15 ml

Auriga Melaclear

Wskazania:

 • hamuje powstawanie nowych plam
 • redukuje już istniejące przebarwienia.

  Składniki aktywne: Podstawowym składnikiem Melaclear jest witamina C w postaci 10% lewoskrętnej formy kwasu askorbinowego o udowodnionym działaniu. W hamowanie nadmiernej syntezy melaniny zaangażowany jest również 2% kwas fitowy.
  Składnikiem o istotnej roli jest opracowany i opatentowany przez Laboratorium Auriga ROS Modulator System. Ten kompleks kwercetyny i polifenoli włącza się w proces redukcji plam barwnikowych.

  Opak. 15 ml

Auriga Cernor XO - krem rozjaśniający cienie pod oczami

Działanie:
Cernor X0 jest nowoczesnym preparatem opartym na zastosowaniu aktywnej w skórze oksydowanej witaminy K. Cząsteczka oksydowanej witaminy K jest przenoszona wgtąb skóry dzięki specjalnym cząsteczkom - nanosomom. Zapewnia to optymalne wchłanianie i wysokie stężenie w miejscu działania. Cernor X0 zawiera substancje poprawiające napięcie skóry pod oczami, pomaga redukować zmarszczki i redukuje opuchliznę dolnych powiek. Preparat Cemor X0 ma również dodatkowe działanie polegające na odbiciu cząsteczek światfai maskowaniu cieni pod oczami.
Rezultatem działania jest rozjaśnienie skóry pod oczami i młodszy wygląd.
Stosowanie:
Cernor X0 należy stosować 2 razy dzienne na dokładnie oczyszczoną skórę pod oczami. Nałożyć riewie/ką ilość kremu i delikatnie wmasować aż do całkowitego wchłonięcia. Aby osiągnąć widoczny efekt, krem należy stosować 2 do 4 miesięcy w zależności od stopnia zaawansowania zmian.
Środki ostrożności:
Unikać kontaktu z oczami. Nie eksponować skóry bezpośrednio na sionce po nałożeniu kremu. W przypadku skóry wrażliwej może pojawić się lekkie zaczerwienienie, które mija po kilkakrotnym zastosowaniu. W przypadku takiego dyskomfortu można zmniejszyć częstotliwość aplikacji. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.
Opak. tubka 10 ml

Auriga Aureven - żel do zmęczonych i opuchniętych nóg

Auriga Aureven - żel do zmęczonych i opuchniętych nóg
- Aureven to, żel, który odświeża zmęczone nogi. Stymuluje on krążenie w kończynach dolnych, usprawnia odpływ limfy i dzięki temu widocznie zmniejsza obrzęki. Swoje działanie zawdzięcza m.in. zawartości mentolu i kamfory oraz działaniu wyciągów oleistych z roślin, znanych od dawna ze swoich właściwości poprawiających krążenie.
Ponad to zawiera on wyciąg z Miłorzębu Japońskiego (Ginko Biloba), który znany jest ze swojego stymulującego wpływu na krążenie i zdolność wzmacniania delikatnych ścianek małych naczyń krwionośnych. Dzięki temu Aureven odświeża nogi, przywraca im uczucie lekkości, widocznie zmniejsza obrzęki.
Sposób użycia: Aplikować Aureven na nogi dwa razy dziennie (rano i wieczorem), wmasowując go w skórę dla lepszej penetracji. Jeśli jest taka potzeba żel można stosować dodatkowo w ciągu dnia.
Uwagi: Dzięki oryginalnej formule żelu Aureven może być aplikowany nie tylko bezpośrednio na skórę nóg. Jednakowe wchłanianie i skuteczność są zapewnione również przy aplikacji preparatu przez cienkie rajstopy lub pończochy (żel nie pozostawia śladów). Jest to wyjątkowe udogodnienie szczególnie dla aktywnych kobiet, pozwalające na zastosowanie preparatu zawsze i wszędzie gdzie jest to konieczne. Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami. Po umyciu dokładnie umyc ręce.
Opak. 80 ml
Opak. saszetki 10 ml.