Environ - siara i choroby


Environ

WAŻNE SKŁADNIKI SIARY

Siara doskonale chroni błony śluzowe, czyli miejsca, przez które prawie 80% wszelkich chorób i infekcji przenika w głąb ciała.

bio-med.pl Syndrom "przepuszczających jelit" tj. zwiększona przepuszczalność jelit. Siara może zatrzymać ten syndrom przepuszczalności, Lactoferrin i inne zatrzymują reprodukcję i penetrację antygenów i toksyn. Nabłonkowe czynniki wzrostu w siarze stymulują naprawę komórek wewnątrz bariery jelit oraz stan przeciwzapalny, jaki wytwarza siara redukuje przerwy komórkowe zatrzymując dużą przepuszczalność jelit.

bio-med.pl Bakterie. Siara jest w stanie nie tylko zneutralizować bakterie i wirusy lecz również ich toksyny. Wiele niebezpiecznych bakterii znajdujących się często w jelitach są pod kontrolą siary np. E Coli (słynna bakteria patogenna hamburgera), Salmonella (trucizna w pożywieniu), Shigella, V. Cholera, Bacteriodes Fragilis, Streptococcous Pneumoniae, Bordetella Pertussis, Clostridium Diphtheria, Clostridium Tetani i Streptococcus Mutans.

bio-med.pl Candida Albicans - leukocyty znajdujące się w siarze aktywnie kontrolują infekcje grzybicze, podobnie też Lactobacillus Acidophillus i Lactoferriny w siarze są silnymi składnikami do destrukcji intruza (grzyba).

bio-med.pl Alergie i choroby autoimmunologiczne (reumatyzm, artretyzm, toczeń, anemia złośliwa, chorobliwa nużliwość mięśni). Choroby te mogą być złagodzone poprzez jeden z najsilniejszych składników siary - Polypeptide Proline. Aminokwas Polypeptid Proline PRP powoduje zwiększoną produkcję komórek T i limfocytów, zastopowuje atak antygenowy i miogenów, redukując wówczas bóle i opuchnięcia.


Dwa typy czynników wzrostu pomagają naprawić zniszczenia autoimmunologiczne. Nabłonkowy czynnik wzrostu powinien pomóc w cofaniu zniszczenia komórek skóry, co się objawia przy jednostce chorobowej Toczeń. Przekształcający czynnik wzrostu znajdujący się w 2 postaciach w siarze. Pomaga w cofaniu zniszczonych protein i stymuluje naprawę tkanek.

Siara zawiera szeroki wachlarz składników antywirusowych (Immunoglobiny, Laktoferyna, Cytokiny, itp.), które są niezwykle efektywne.

bio-med.pl HIV wirus (AIDS) użycie ich w szpitalach oraz testy kliniczne wykazały efektywność siary pochodzenia krowiego w leczeniu infekcji oportunistycznych, towarzyszących AIDS.

bio-med.pl Choroby serca. Siara potrafi balansować nadaktywne funkcje immunologiczne oraz inne składniki przeciwzapalne siary zmniejszając ryzyko wszelkich komplikacji związanych z zapaleniem mięśnia sercowego poprzez zmniejszenie reakcji ataku ciała na zniszczoną tkankę w zawałach mięśnia sercowego .

bio-med.pl Nowotwory. W 1985r. Steven Rosenberg ujawnił w swojej książce "Quiet Strides in the War on Cancer" (Małymi krokami do walki z rakiem) podkreślając niezmiernie korzystne działanie Cytokin w zwalczaniu raka. Siara zawiera wiele naturalnych Cytokin; Interlukina 1, 6 i 10, Interferon G i Lymphokiny. Siara zawiera niesamowitą mieszankę składników immunologicznych i czynników wzrostu limitujące i zatrzymujące wzrost komórek rakowych, zakazując tworzeniu się towarzyszących infekcji i możliwie niszcząc zainfekowane komórki nowotworowe.
Siara zawiera Lactalbuminy (multimeric a) powodujące komórkowe zabijanie komórek rakowych, pozostawiając nietknięte zdrowe tkanki otaczające. Siara posiada również czynnik wzrostu TgF-B, mający trujący efekt na komórki rakowe (zabija je) w miejscu zakotwiczenia zależnych ludzkich komórek rakowych oraz IgF-1, niezbędny do wzrostu wszystkich komórek ciała, wliczając raki i komórki immunologiczne.
Również Laktoferyna (główny składnik siary) posiada swoją nietypową moc do walki z rakiem i innymi chorobami.

Chemioterapia i radioterapia ciężko osłabiają system immunologiczny, narażając pacjentów na ogromne niebezpieczeństwo infekcji, szczególnie w jelitach. Siara zwiększa absorpcję odżywek, odbudowuje odporność i siłę organizmu, która jest niezbędna i bardzo poszukiwana by przeżyć zabiegi leczenia raka w dzisiejszych czasach.

bio-med.pl Cukrzyca i Hyperglykemia IgF-1 stymuluje użycie glukozy efektywnie lecząc hyperglykomię.

bio-med.pl Zdrowienie, utrata wagi i atletyczna wytrzymałość. Znany badacz Daniel Shawn, BS, napisał w swoim artykule opublikowanym w Ironman w 1992r. "nie ma innego składnika w naszej ludzkości (wszechświecie), który może pomóc lepiej niż IgF-1, nie steroidy, nie biotechnologia i genetycznie stworzona GH (hormon wzrostu), nie czynniki uwalniające, nawet nie dieta oparta tylko na aminokwasach i glykogenie. Mówiąc prościej IgF-1 jest końcem wszystkie i wszystkich czynników wzrostu peptytów anabolicznych wzmacniających przemianę materii".

bio-med.pl Opóźnianie starzenia się. "Nowy Angielski Jurnal Medyczny (najbardziej prestiżowy jurnal medyczny na świecie) ogłosił, że najbardziej znaczącym faktem dla zatrzymania lub spowolnienia procesu starzenia są czynniki hormonalne powodujące wzrost normalnych struktur komórkowych w ciele. Po okresie dojrzewania pomiędzy 16 - 20 rokiem życia niski poziom hormonów wzrostu naturalnie powoduje zwyrodnienia (ubytek, zmniejszanie). Widzimy to jako grawitację, która pozbawia bezlitośnie wysokiego wzrostu. Nasze ciało traci tonację mięśni i elastyczność skóry - powodując zwiotczenia i zmarszczki. Tracimy masę kości i kurczymy się, podczas gdy nasze dłonie, stopy, nos, i uszy rosną. Nie możemy prawie nic zrobić by zatrzymać ten proces starzenia, lecz możemy pomyśleć dwukrotnie przed podjęciem decyzji terapii hormonalnej. Większość związków hormonalnych powstaje z roślin i nie są one identyczne jak produkowane hormony przez organizm ludzki. Hormony te mogą doprowadzić do imbalansu ciała oraz skutków ubocznych zagrażających życiu!

Mamy na to inną odpowiedź, naturalną drogę. Doskonale wybalansowaną kombinację związków immunologicznych i czynników wzrostu w siarze, wypróbowane w warunkach klinicznych o przedmiocie starzenia, bezpiecznie zwiększając IgF-1 do poziomu produkując zwiększoną masę mięśni i siłę. IgF-1 i GH (hormon wzrostu) w siarze również są wymieniane do wzmocnienia mięśni, rozpuszczania tłuszczu w ciele i powrocie elastyczności do skóry oraz zwiększenia spoistości kości. Siara - pierwszy posiłek życia, daje nam rosnącym i starzejącym się prawdziwą nadzieję, że może być to dla nas fontannę młodości.

WAŻNE SKŁADNIKI SIARY bio-med.plbio-med.plbio-med.pl
SIARA I CHOROBY bio-med.plbio-med.plbio-med.pl
SIARA JEST ODŻYWKĄ, NIE PIGUŁKĄ CZY LEKIEM MEDYCZNYM bio-med.plbio-med.plbio-med.pl