Filorga Skin Perfusion®SKIN PERFUSION jest zainspirowana protokołami stosowanymi w medycynie estetycznej. Oferuje intensywne w działaniu terapie, które łączą:

- Kilka rodzajów serum z wysokimi stężeniami substancji aktywnych, dostosowanych do każdego typu skóry.
- Preparaty wzmacniające efekt działania anti-aging, z PODWÓJNĄ ILOŚCIĄ KWASU HIALURONOWEGO i chronosferami .

Profesjonalna linia produktów SKIN PERFUSION przeznaczona do zabiegów w gabinetach kosmetycznych dostępna jest także w postaci produktów do pielęgancji domowej, aby podtrzymać i wzmocnić efekt kuracji zabiegowych.

SKIN PERFUSION - NOŚNIKI SUBSTANCJI AKTYWNYCH


Mikroskopijne nośniki - chronosfery, stopniowo uwalniają substancje aktywne na różnych poziomach skóry - opatentowane odkrycie CNRS (Francuskie Krajowe Centrum Badań). Wielowarstwowe nośniki umożliwiają głębszą i szybszą penetrację substancji aktywnych w głąb skóry.

- Penetracja przez barierę skórno-naskórkową: chronosfery nie niosą ze sobą żadnego ładunku, co zapewnia wysoką przenikalność, aż do granicy połączenia naskórka ze skórą właściwą. Nośniki zwiększają dystrybucję składników aktywnych i przenikalność przez skórę, a także gwarantują stopniowe uwalnianie substancji aktywnych, co wydłuża czas działania preparatu w skórze.

- Czas uwalniania: kwas hialuronowy jest uwalniany stopniowo, precyzyjnie i w kontrolowany sposób. Zmęczona i dojrzała skóra z oznakami nasilonego niedoboru jonowego czerpie korzyści z wysokiej biodostępności.SKIN PERFUSION - WYSOKI STOPIEŃ PENETRACJI SUBSTANCJI AKTYWNYCH W GŁĄB SKÓRY

Dla jeszcze lepszej penetracji substancji aktywnych, w gamie SKIN PERFUSION zastosowano innowacyjne i unikalne technologie:

- serum w postaci żelu opracowane dla synergii działania z krioterapią dla jeszcze lepszej przenikalności i przyswajalności, dzięki efektowi "pompowania"
- kosmetyki zawierają nośniki nowej generacji - chronosfery dla jeszcze większej przyswajalności substancji aktywnychWszystkie produkty linii FILORGA SKIN PERFUSION dostępne stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga luksusowa maska anti-aging

FILORGA SKIN PERFUSION LUKSUSOWA MASKA O DZIAŁANIU ANTI-AGING

Maska zawiera aktywne substancje, które skutecznie wygładzają zmarszczki i dbają o odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy w nośniku wygładza i wypełnia zmarszczki. Olejek Babassu i masło Shea głęboko odżywiają skórę, przywracając jej elastyczność i naturalny blask.

Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga jedwabisty olejek

FILORGA SKIN PERFUSION JEDWABISTY OLEJEK DO DEMAKIJAŻU

Pierwszym krokiem do piękneji zdrowej skóry jest codzienny demakijażi oczyszczenie skóry. Jest elementem codziennego rytuału upiększającego. Olejek do demakijażu zapewnia kompleksowy rytuał piękna, dokładnie i głęboko oczyszcza skórę, pozostawiając ją odpowiednio nawilżoną i miękką.

Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga odmładzający krem pod oczy

FILORGA SKIN PERFUSION ODMŁADZAJĄCY KREM POD OCZY I NA POWIEKI

Krem łączy w swojej formule trzy składniki aktywne, które zapewniają kompleksową pielęgnację okolic oczu i likwidują: zmarszczki, obrzękii cienie pod oczami. Kwas hialuronowy w połączeniu z neuropeptydem wygładza skórę wokół oczu. Wyciąg z kasztanowca działa drenująco i skutecznie zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami. Spojrzenie odzyskuje świeżość i młodzieńczy wygląd.

Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga krem o wszechstronnym działaniu

FILORGA SKIN PERFUSION KREM O WSZECHSTRONNYM DZIAŁANIU ANTI-AGING DO SKÓRY WRAŻLIWEJ

Krem do skóry wrażliwej o kompleksowym działaniu anti-aging. Krem dostarcza skórzeskładników aktywnych, które oddziałują na wszystkie oznaki starzenia się skóry oraz łagodzą wszelkie podrażnienia. Kwas hialuronowy w nośniku wygładza i wypełnia zmarszczki. Specjalny kompleks łagodzący (wyciągi z alg brunatnych, mimozy, kukurydzy oraz heksapeptyd) połączony z substancjami redukującymi zaczerwienienia, pobudza skórę do regeneracji i odbudowy.


Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga krem o wszechstronnym działaniu

FILORGA SKIN PERFUSION KREM O WSZECHSTRONNYM DZIAŁANIU ANTI-AGING DO SKÓRY MIESZANEJ

Krem stworzony dla skóry mieszanej o kompleksowym działaniu anti-aging. Dostarcza skórze składników aktywnych o działaniu rewitalizującym, jednocześnie matując skórę. Kwas hialuronowy w nośniku wygładza i wypełnia zmarszczki. Ekstrakty roślinne w połączeniu z pidolanem cynku redukują niedoskonałości, zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry, ściągają pory i wygładzają skórę.

Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga krem o wszechstronnym działaniu

FILORGA SKIN PERFUSION KREM O WSZECHSTRONNYM DZIAŁANIU ANTI-AGING DO SKÓRY NORMALNEJ I SUCHEJ

Krem stworzony specjalnie dla skóry normalnej i suchej o kompleksowym działaniu anti-aging. Dostarcza skórze składników aktywnych, które oddziałują na wszystkie oznaki starzenia się skóry. Kwas hialuronowy w nośniku w połączeniu z neuropeptydem wygładza i wypełnia zmarszczki, dając efekt skóry jak po liftingu. Olejki arganowy i z ogórecznika działając w synergii, głęboko regenerują i odżywiają skórę.

Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga serum nawilżająco-wypełniające

FILORGA SKIN PERFUSION SERUM NAWILŻAJĄCO-WYPEŁNIAJĄCE

Serum oparte na czystych składnikach aktywnych intensywnie nawilża skórę i przywraca jej właściwy poziom nawilżenia. Kwas hialuronowy wypełnia istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Składniki aktywne stymulują syntezę i przebudowę zewnątrzkomórkowych składników macierzy skóry właściwej. Skóra staje się głęboko nawilżona, jędrna, gęsta i elastyczna.

Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga serum rozświetlające

FILORGA SKIN PERFUSION SERUM ROZŚWIETLAJĄCE SKÓRĘ

Serum oparte na czystych składnikach aktywnych intensywnie rozświetla i głęboko rewitalizuje skórę. Zawarta w serum witamina C, rozjaśnia skórę i likwiduje oznaki zmęczenia i niedotlenienia skóry. Kwas hialuronowy wypełnia istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Skóra odzyskuje świeżość i blask.

Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga Serum przeciwzmarszczkowe

FILORGA SKIN PERFUSION SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE

Serum oparte na czystych składnikach aktywnych likwiduje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Kwas hialuronowy w połączeniu z niezwykle skutecznym neuropeptydem stymulują odnowę komórkową, dodają energiii napinają skórę od wewnątrz. Twarz jest wygładzona, odzyskuje świeży i młodzieńczy wygląd. 

Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Filorga serum ujędrniające

FILORGA SKIN PERFUSION SERUM UJĘDRNIAJĄCE SKÓRĘ

Serum oparte na czystych składnikach aktywnych intensywnie ujędrnia i zagęszcza skórę. Dba o odpowiednie nawodnienie skóry, wypełnia zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

Zobacz więcej

Produkt dostępny stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med

Wszystkie produkty linii FILORGA SKIN PERFUSION dostępne stacjonarnie w sklepie firmowym bio-med