iS Clinical witamina C


iS Clinical


Rewolucyjne formuły iS Clinical zawierające witaminę C są oparte na potwierdzonej klinicznie Witaminie C (stabilizowany L Kwas Askorbinowy), która została stworzona i opatentowana przez Dra Mustafa Omar, światowej sławy specjalistę od farmakognozji i głównego twórcę formuł Is Clinical.
Doktor Omar, zdobywca wielu nagród otrzymanych od Narodowego Instytutu Raka, jest również na liście głównych badaczy zaangażowanych w badania kliniczne nad stosowaniem większości formuł Is Clinical.

Miejscowo stabilizowany L Kwas Askorbinowy pozostaje jednym z najważniejszych wynalazków stosowanych w pielęgnacji skóry. Dr Omar był pionierem-wynalazcą płynnego L Kwasu Askorbinowego do użycia kosmetycznego. Badania kliniczne udowodniły, że jest to najefektywniejsza forma witaminy C, która jest z powodzeniem dostarczona i spożyta przez komórki ciała.

Przy produkcji tych fenomenalnych produktów powstałych na bazie Witaminy C wykorzystuje się nowoczesną technologię tworzenia formuł, która zapewnia skuteczne zaopatrzenie skóry w klinicznie potwierdzone składniki, w tym L Kwas Askorbinowy (Witamina C), Witamina E, Witamina A, ekstrakt z liści drzewa oliwnego, Pentapeptydy Amino kwasy i Centella Asiatica (ziele tygrysa).

Badania naukowe is Clinical
===
Producent: Innovative Skincare
http://www.isclinical.com/