Produkty z PHA


Produkty z PHA

kwas polihydroksylowy
kwas laktobionowy.

Skóra alergików, bardzo wrażliwa, płytko unaczyniona, sucha.
Pełna oferta produktów znajduje się na stronie sklepu internetowegosklep bio-med


NeoStrata krem Renewal Plus

NeoStrata® Renewal Plus. 12% PHA, 1% Pro-Retinolu, 1% wit. E - odmładzający krem leczniczo - pielęgnacyjny, przeciwzmarszczkowy polecany jest zarówno do skóry młodej, przetłuszczającej się, trądzikowej jak i dojrzałej, skóry z przebarwieniami oraz innymi cechami starzenia się słonecznego (zmarszczki, wiotkość, utrata kolorytu i elastyczności, zaburzenia rogowacenia); dla osób z bardzo wrażliwą, skłonną do alergii skórą, źle znoszącą .....

Opak. 30g. Skład, opis, informacje o retinolu, wynik badania: więcej >>>>
NeoStrata krem PHA 15%

NeoStrata® Krem z glukonolaktonem 15%. 15% PHA, wit. E, - Dla skóry dojrzałej ze zmianami posłonecznego starzenia, przebarwieniami, rozszerzonymi porami, wymagającej głębokiego i długotrwałego nawilżania, w przebiegu trądzika różowatego, teleangiektazje (uszkodzone naczynka krwionośne), skóra wrażliwa....

Opak. 50g. Skład, opis:  więcej >>>
NeoStrata krem PHA 10%

NeoStrata® Krem z glukonolaktonem 10% - 10% PHA, Vit.E, B Complex. Preparat przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności do skóry alergicznej, suchej, odwodnionej, wrażliwej, ze zmianami o charakterze trądziku różowatego (acne rosacea), wyprysku i atopowego zapalenia skóry, uszkodzeniami posłonecznymi. Celem zmniejszania objawów suchości skóry i złuszczania po ekspozycji na słonce, suchości skóry związanej ze schorzeniami wewnętrznymi, zaburzeniami rogowacenia. Zwalczanie objawów fotostarzenia skóry - "photoageing" (drobne i głębokie zmarszczki, nierówna, chropowata powierzchnia, żółtawy koloryt, słoneczne plamy soczewicowate, nieregularne siateczkowe przebarwienia, teleangiektazje - rozszerzone naczynka krwionośne), skóra starcza. .

Opak. 50g. Skład, opis:  więcej >>>
NeoStrata krem ochronny na dzień z filtrem

NeoStrata® Krem ochronny z glukonolaktonem 4% z filtrem SPF 15 - 4% PHA, Vit.E, filtry o pełnym spektrum ochrony UVA/UVB. Krem leczniczo-pielęgnacyjny, przeznaczony w szczególności do skóry wrażliwej i odwodnionej, zarówno młodej jak i z pierwszymi oznakami starzenia się (zmarszczki, utrata elastyczności, rozszerzenie porów, wzmożona urażalność). zalecany do pielęgnacji skóry ze zmianami o charakterze trądzika różowatego, ze skłonnościami do zaczerwień pod wpływem czynników emocjonalnych i fizycznych, przy zmianach rumieniowych, grudkowych, rozszerzonych naczyniach krwionośnych (teleangiektazjach), po światłolecznictwie, poparzeniach i podrażnieniach słonecznych, po promieniach laserowych (celem przyspieszenia naskórkowania), skóry podrażnionej w wyniku stosowania leków lub kosmetyków.

Opak. 50g. Skład, opis:  więcej >>>
NeoStrata krem Bionic

NeoStrata® Bionic Face Cream - Bionic krem do twarzy - 8% glukonolaktonu, 4% kwasu laktobionowego, kwas hialuronowy, wyciąg z alg morskich. Krem najnowszej generacji przeznaczony do skóry bardzo wrażliwej, alergicznej, płytko unaczynionej, z teleangiektazjami. Dzięki zawartości nowoczesnych polihydroksykwasów (glukonolakton i kwas laktobionowy), stosowanie umożliwia pełne efekty pielęgnacyjne i terapeutyczne: nawilżanie, ujędrnianie, ochronę, wygładzenie drobnych zmarszczek, wyrównanie kolorytu oraz przeciwdziałanie starzeniu się skóry. ...

Opak. 50g. Skład i opis: więcej >>>
Bionic Face Serum.

NeoStrata® Bionic Face Serum. BIONIC serum do twarzy - unikalne połączenie substancji silnie nawadniającej (10% kwasu laktobionowego) i naturalnych antyutleniaczy (kompleks witamin A, C i E) znalazło szczególne zastosowanie w terapii anty-aging. Stanowi skuteczną ochronę skóry przed niekorzystnym działaniem promieni UV, zapobiegając uszkodzeniu włókien kolagenu, tworzeniu się teleangiektazji, redukując przebarwienia. Długotrwałe stosowanie preparatu zapobiega powstawaniu zmarszczek i powoduje, że skóra nabiera zdrowego i młodzieńczego wyglądu.

Opak. 30 ml. Skład i opis: więcej >>>
NeoStrata Bionic Lotion

NeoStrata® Bionic Lotion. - jest nowoczesnym i profesjonalnym preparatem, w którego skład wchodzą 12% glukonolakton, 3% kwas laktobionowy i witamina E.
Preparat jest szczególnie zalecany do pielęgnacji skóry wybitnie suchej (u pacjentów wymagających maksymalnego nawodnienia skóry) oraz w chorobach: o podłożu alergicznym (eczema), atopowym zapaleniu skóry, łojotokowym zapaleniu skóry, posłonecznym uszkodzeniu skóry (w celu wygładzenia naskórka, zmniejszenia szorstkości, rozjaśnienia przebarwień) oraz w chorobach przebiegających z zaburzeniami rogowacenia takich jak rybia łuska. Jest polecany jako krem ochronny zmniejszający wrażliwość skóry narażonej na działanie promieni słonecznych, do pielęgnacji skóry po zabiegach: peeling, mikrodermabrazja, nieinwazyjne zabiegi laserowe, fototerapia, radioterapia.

Opak. 100 ml.  Skład i opis: więcej >>>
NeoStrata żel do mycia twarzy

NeoStrata® PHA4 Facial Clenser. Żel do mycia twarzy - beztłuszczowa, nie zawierająca mydła emulsja do skóry odwodnionej, wrażliwej, atapowej, płytko unaczynionej, z trądzikiem różowatym. Przygotowująca skórę do wszystkich produktów NeoStrata i peelingów. Wzmacnia odporność na czynniki drażniące i alergiczne.

Opak. 100 ml. Skład, opis:  więcej >>>
NeoStrata sztyft do pielęgnacji ust

NeoStrata® Sztyft do pielęgnacji ust z filtrem (SPF15). 4% PHA, NNKT, Vit.E, naturalne czynniki odżywcze, filtry UVA/UVB (SPF 15). Nawilża, przeciwdziała utracie kolorytu, uszkodzeniom słonecznym i fotostarzeniu czerwieni wargowej. Preparat zaleca się do każdego rodzaju czerwieni wargowej a w szczególności przy pierwszych objawach starzenia się ust (zwiotczenie, suchość, cienkie linie i zmarszczki) oraz dla osób o skórze wrażliwej i suchej. Polecany jest również przy stosowaniu preparatów upiększających mogących wpływać drażniąco lub wysuszająco na naskórek (kosmetyka kolorowa) i podczas trudnych warunków atmosferycznych (niskie i wysokie temperatury, suche powietrze). Zaleca się przy skłonnościach do opryszczki.

Opak. 3,9 g.
NeoStrata krem do powiek

NeoStrata® Eye Cream Krem pod oczy - zawiera 4% glukonolaktionu, polihydroksykwasu specjalnie przeznaczonego do skóry wrażliwej, a także zespół naturalnych czynników odżywczych i pielęgnujących skórę oraz witaminy i antyoksydanty. Wskazania: skóra odwodniona, cienka, wrażliwa na kosmetykę kolorową, zmarszczki, obrzęki i "zasinienie" powiek.

Opak. 15g. Skład i opis: więcej >>>
NeoStrata krem z SPF 29

NeoStrata® Krem przeciwsłoneczny SPF 29 - kombinacja nowoczesnych filtrów chemicznych o zróżnicowanym spektrum absorpcji: UVA - Parsol 1789, UVB - Parsol MCX (ostatnie badania dowodzą, że takie połączenie gwarantuje całkowitą ochronę przed UV i promieniowaniem elektromagnetycznym oraz zapobiega zmianom photoaging w naskórku i skórze właściwej), glukonolakton, kompleks antyoksydacyjny. Kompatybilny z innymi produktami NeoStrata. Specjalnie stworzony jako protekcja przed UV po peeling'ach (chemicznych, fizycznych, laserowych), pod makijaż, przy intensywnej ekspozycji na słońce.

Opak. 100 ml.
NeoStrata Krem do rak i paznokci

NeoStrata® Krem do rak i paznokci. 8%PHA. Vit.B Complex, Vit.E. nawilża skórę rąk, naskórek, płytkę paznokci. Odmładza. Zapobiega podrażnieniom, alergiom, zmianom pigmentacyjnym. Wskazania: preparat zaleca się dla wszystkich rodzajów skóry ze szczególnym zaleceniem dla skóry wrażliwej i suchej, szorstkiej, oraz dla osób, w których dłonie są narażone na częsty kontakt z detergentami (np. środki czyszczące), czynnikami drażniącymi skórę, i podczas ciężkich warunków pogodowych i klimatycznych (niskie temperatury i suche powietrze). Krem doskonale pielęgnuje, zabezpiecza i odmładza skórę dłoni oraz płytkę paznokciową. Zalecany jest również do pielęgnacji skóry alergicznej, ze skłonnością do zmian o charakterze egzemy.

Opak. 50g.
NeoStrata HQ żel rozjaśniający

NeoStrata® Żel rozjaśniający HQ dla alergików - 2% hydrochinonu, 3% kwasu kojowego, 5% kwasu laktobionowego, 5% glukonolaktonu, 1% kwasu cytrynowego. Żel o najwyższej sile działania i najmniejszych właściwościach drażniących. Dla alergików w terapii przebarwień skórnych, mieszanych i naskórkowych.

Opak. 30 g.
Informacje o glukonolaktonie        zamówienia